Miasto - Tygodnik Koszaliński

Amazonki zapraszają

Amazonki :: Fot.Mariusz Czajkowski

Stowarzyszenie Koszaliński Klub Amazonka zaprasza na spotkanie, którego tematami będą m.in.plan pracy klubu do końca tego roku, rehabilitacja ruchowa pozamedyczna w klubie, warsztaty psychoterapeutyczne w Mrzeżynie,omówienie szczegółów wyjazdu integracyjnego połączonego z wymianą doświadczeń (Toruń, Warszawa, Częstochowa).

 

Masz problem, zgłoś radnemu

Poniedziałek, 27 sierpnia*  w godz. 17-18 w siedzibie Rady Osiedla "Unii Europejskiej" przy ul. Fińskiej 35 dyżurować będzie członek RO - Dariusz Kwapisz

Środa, 29 sierpniia*  w godz. 17-18 w siedzibie PiS przy pl. Wolności 2-3 dyżurować będzie radna Anna Mętlewicz

Czwartek, 30 sierpnia* w godz. 17-18 w siedzibie Rady Osiedla "Śródmieście" przy ul. Andersa 24 dyżurować będzie radny Tomasz Kruk, natomiast w godz. 16-18 dyżurować będą członkowie RO - Krystyna Tomaszewska i Leszek Kowalczyk

Dożynki w Niekłonicach

Dożynki w Niekłonicach :: Fot.Mariusz Czajkowski

Uprawianie działki wymaga dużo czasu i trudu, ale przynosi wiele radości. Tak twierdzą ci, którzy świętowali Dzień Działkowca w ogrodach „Jedność” w Niekłonicach.

Tradycyjnie w czasie dożynek nagrody dostali właściciele ogrodów, które zostały uznane za najpiękniejsze.Pierwsze miejsce zajął Jan Dobrzyniak, za nim uplasował się Ambroży Oleszko, a trzecia lokata przypadła Teresie Cieślak.Wyróżnienia otrzymali Anna Pawłowska i Edward Strojek.

 

 

Poczta tnie etaty

Poczta :: Fot.Mariusz Czajkowski

Poczta Polska zmienia swe struktury dla poprawy jakości obsługi klientów. Tracą jednak na tym pracownicy spółki z Koszalina.

Dostali wybór: albo przeniosą się do Szczecina, albo... dobrowolnie odejdą.Poczta Polska zmieniła na początku roku swoją strukturę organizacyjną.

Fibe Fibowski w teledysku i w konkursie

Nowemu numerowi koszalińskiego rapera Fibe towarzyszy teledysk do utworu "Miejsca". Klip zrealizował Arek Pater z Pampeluny i Jart Studio.

Utwór startuje również w konkursie "Zagraj u Kuby Wojewódzkiego", internauci mogą głosować przez faceboook na stronie: http://zagrajukuby.pl/track/?B5p5p link do teledysku na youtube: http://youtu.be/fn_GPyrIZDM

Małżeństwo napadnięte i okradzione!

Napad w Koszalinie :: Fot.Marek Łagocki

Około 2:30 w nocy z piątku na sobotę na Rokosowie doszło do przestępstwa. Trzech zamaskowanych mężczyzn wdarło się do jednego z domków jednorodzinnych i pobiło małżeństwo.

Po związaniu ich ukradli kilkadziesiąt tysięcy złotych. Bandyci uciekli z łupem w nieznanym kierunku.

Jacek Borkowski śpiewa szlagiery

Muza :: Fot.Mariusz Czajkowski

Ponad dwadzieścia najpiękniejszych i najbardziej znanych piosenek Franka Sinarty, Bary Manilow'a w tłumaczeniu Jacka Wasilewskiego: „Something stupid", „Come Fly with me",„New York" czy „Strangers in the night" to tylko niektóre szlagiery,które można usłyszeć. Subtelna nuta romantyzmu, smak i klasa w najlepszym wydaniu, niezapomniany klimat nowojorskich klubów lat 40.

Udane połowy IKARA

V Integracyjne Zawody Wędkarskie, zorganizowane przez

Ikar :: Fot.Archiwum

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych  IKAR, Grupę Integracja i Koło Polskiego Związku Wędkarskiego za nami.

Zawodnicy spotkali się na  łowisku WYSPA nad Jeziorem Rosnowo. Wspaniała pogoda,doskonała organizacja zawodów przez członków PZW oraz bardzo dobry humor uczestników sprawiły, że była to niezapomniana impreza.

Więcej w nowym wydaniu Tygodnika Koszalińskiego MIASTO

Generacja pełna zmian

Generacja :: Fot.Archwum

Dziesięciu finalistów mierzy się w rywalizacji o najlepszy zespół 32. edycji Festiwalu Rockowego Generacja.

Tym razem zwycięzcę wybiorą w głosowaniu internauci.Gwiazdą koncertu w Amfiteatrze będzie zespół Kontrust i Chasis. Festiwal potrwa jeden dzień, będzie to 1 września.

Więcej w tygodniku „Miasto"

Strona 1311 z 1386

Oglądasz teraz: Start