Miasto - Tygodnik Koszaliński

Miasto patronat: Latający piknik w Osiekach

 Piknik Lotniczy w Osiekach :: Fot. Archiwum

Symulator lotów szybowcem, loty widokowe śmigłowcem Robinson, wystawa modeli samolotów, rakiet i balonów – te i inne atrakcje czekają na uczestników 3.Pikniku Lotniczego w Osiekach w gminie Sianów, na boisku przy ul. Łąkowej.

Impreza odbędzie się w sobotę, 28 lipca, od godz. 12 do niedzielnego poranka.

Turniej squasha

W sobotę, 28 lipca, w Klubie Adria Squash przy ulicy Grunwaldzkiej 8-10 w Koszalinie odbędzie się turniej Unitral SPA Cup.

Początek rywalizacji zaplanowano o godz. 11, a zakończenie około godz. 17.

Zaginęła Blus - Cal Anna

 Zaginęła mieszkanka :: Fot. Policja

Zaginiona w dniu 22.07.2012 r. wyszła z miejsca przebywania w Sianowie i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Koszalinie, ul. Słowackiego 11 lub pod numerem telefonu 94 34 29 353  lub 997.

Zapraszamy na porady prawne

W ramach Biura Porad Społecznych w dniu 1.08.02012 /środa/  w godz. 16,oo – 18,oo w siedzibie Rady Powiatowej SLD przy ul. Piłsudskiego 11-15 p.221, bezpłatnych porad prawnych będzie udzielał radca prawny Adam Ostaszewski.

Koszalińska wojna medialna

 Wojna medialna trwa :: Fot. Mariusz Czajkowski

Dyskusja  na temat przetargu, który ma wyłonić zarządcę hali widowiskowo–sportowej, wywołała w Koszalinie podjazdową wojnę medialną. Dlaczego?

Bo jako jeden z oferentów pojawił się, chyba ku zaskoczeniu wszystkich, wydawca Tygodnika Koszalińskiego Miasto. To dało drugiemu  graczowi, Głosowi Koszalińskiemu pretekst do gwałtownego ataku i zaprezentowania konkurenta z jak najgorszej strony. O co chodzi? Jak zwykle o pieniądze.

Gdzie ma się leczyć turysta?

- Moje dziecko od pięciu dni ma gorączkę i wymiotuje, a ja czuję się bezradna, bo nie wiem, gdzie mam udać się po pomoc – zaalarmowała „Miasto” Katarzyna Latsch, która z rodziną spędza wakacje w Koszalinie.

Pani Katarzyna na co dzień mieszka w Niemczech, ale w Koszalinie ma mieszkanie i przyjeżdża tu latem. Niestety, tegorocznego urlopu nie zapamięta dobrze.

Kolejny wygrany sparing Gwardii

 Wygrana Gwardzistów :: Fot. Mariusz Czajkowski

W środę, 26 lipca gwardziści w kolejnym sparingu grali na wyjeździe z czwartoligową Astrą Ustronie Morskie i zwyciężyli 6:2.

Dwie bramki strzelił Paweł Nowacki, a po jednej: Daniel Morawski, Karol Izmajłowicz, Damian Miętek i Daisuke Shibusawa. Gole dla Astry zdobyli: Igor Duńczak i Gracjan Szymański.

Remonty po koszalińsku

Pół roku później niż planowano zostanie zakończona modernizacja Parku ABC. Natomiast, wciąż nie wiadomo, kiedy skończą się prace w Parku Książt Pomorskich.

Data oddania do użytku Parku ABC była trzykrotnie zmieniana. Pierwsza zakładała, że będzie gotowy pod koniec stycznia.

Wypadek sparaliżował ruch na kilka godzin!

 Wypadek w alei Monte Cassino :: Fot. Marek Łagocki

W czwartek krótko po godzinie 10 na skrzyżowaniu al. Monte Cassino z Władysława IV doszło do poważnego wypadku.

Samochód ciężarowy z dodatkową przyczepą potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych starszą kobietę. Ruchem kierowała policja.

Strona 1314 z 1364

Oglądasz teraz: Start