Remonty po koszalińsku

Pół roku później niż planowano zostanie zakończona modernizacja Parku ABC. Natomiast, wciąż nie wiadomo, kiedy skończą się prace w Parku Książt Pomorskich.

Data oddania do użytku Parku ABC była trzykrotnie zmieniana. Pierwsza zakładała, że będzie gotowy pod koniec stycznia.

Jednak wykonawca nie dogadał się z Zarządem Dróg Miejskich, który jest inwestorem i zszedł z placu budowy. Firam "Tebra", która wzięła udział w przetargu na dokończenie modernizacji miała czas do końca czerwca, jednak z powodu, niedostarczenia elementów małej architektury, termin odbioru został wydłużony o miesiąc.

Do końca lipca miał być też gotowy Park Książt Pomorskich, ale i w tym wypadku terminu nie udało się dotrzymać. Tym razem szyki pokrzyżowała natura.

Więcej w najbliższym wydaniu Tygodnika Miasto.

(amb)