Rekrutacja do studenckiej organizacji AIESEC

Do 13 maja trwa rekrutacja do studenckiej organizacji AIESEC w Koszalinie. Jest to największa organizacja studencka na świecie, działającej w 110 krajach i zrzeszającej ponad 50 000 studentów.

Co oferuje AIESEC? - Możliwość poznania międzynarodowego środowiska pracy, odbycie praktyki zagranicznej, kształtowanie umiejętności przywódczych, nawiązania kontaktów z firmami.

AIESEC daje możliwość poznania ciekawych ludzi z całej Polski oraz z zagranicy zarówno w trakcie działalności w projekcie, jak i podczas licznych narodowych i międzynarodowych konferencji.

AIESEC to okazja na zdobycie umiejętność pracy w grupie oraz poprawę znajomości języka  -  Będąc w AIESEC zdobywam doświadczenie zawodowe, które jest bardzo ważne podczas szukania pracy  – mówi członek organizacji Patrycja Zadrożna.

Szukasz pomysłu na wakacyjne szaleństwo, Chiny, Tajwan, Węgry, Rumunia czy Indonezja – to kraje, do których możesz wyjechać na wolontariat lub praktykę zagraniczną.

Osoby zainteresowane mogą uzyskać więcej informacji na standzie w budynku Politechniki Koszalińskiej,  przy ul. Kwiatkowskiego 6E, od 8:00 do 15:00.

Aplikację można złożyć osobiście na standzie oraz stronie internetowej (www.aiesec.org/poland/koszalin).

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Start