Remisy naszych drużyn

 Remisy naszych drużyn :: Fot. Mariusz Czajkowski

W 28. kolejce spotkań w rozgrywkach piłkarskiej III ligi Bałtyckiej drużyny z Koszalina, czyli Bałtyk i Gwardia zanotowały remisy.

Gwardziści zremisowali 0:0 w wyjazdowym meczu z broniącym się przed spadkiem Chemikiem Police. Koszalinianie tym samym spadli na piątą pozycję, a na czwartą wróciła Cartusia Kartuzy, który zarobiła o dwa punkty więcej, bo pokonała na wyjeździe Drawę Drawsko Pomorskie 1:0.

 

Natomiast piłkarze Bałtyku nadal są na jednej z pozycji spadkowych. Nie wykorzystali szansy by zarobić na swoim boisku komplet punktów, bo zremisowali z Gryfem Słupsk 2:2. Trzeba przyznać, że dość szczęśliwie, bo po 49 minutach gry przegrywali już 0:2. Zryw w końcówce spotkania dał koszalinianom jednak remis i tym samym jeden punkt. Bramki dla Bałtyku zdobyli: Łukasz Góral w 69 minucie z rzutu karnego oraz Tichomir Czeneszkow w 85 minucie.

W środę, 23 maja zaplanowana jest przedostatnia kolejka. Gwardia Zagra na wyjeździe z walcząca o II ligę Kotwicą Kołobrzeg, a Bałtyk po raz drugi walczyć będzie u siebie, tym razem z Pogonią Barlinek. Początek obu spotkań o godz. 17.30.

(zs)

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Start