Narkotyki w mieszkaniu

Policjanci z I komisariatu rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami dotarli do 28-latka z naszego miasta.

Udali się do miejsca jego przebywania i ujawnili przy mężczyźnie niewielkie ilości zakazanego przepisami suszu. Sprawdzając dalej dokonali przeszukania w jego domu.

Tam 28-latek wiedząc, że kryminalni i tak odnajdą przechowywane w pomieszczeniach narkotyki dobrowolnie oddał im woreczek z marihuaną jednoznacznie przyznając się do jej posiadania.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Zabezpieczony susz kryminalni poddali wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana w ilości ponad pół kilograma. 28-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków zagrożony karą do 8 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z wnioskiem złożonym do prokuratury przez mundurowych z I komisariatu, objęty jest on policyjnym dozorem.