Osiedle Norweskie już otwarte

Osiedle Norweskie już otwarte   ::  Fot:  MARIUSZ CZAJKOWSKI

W najmłodszej koszalińskiej dzielnicy powstaje pierwsze zamknięte osiedle. Inwestorem jest Firmus Group. To norweska spółka, od lat znana w gminie Mielno, gdzie wybudowała już kilka apartamentowców na wynajem.
Na razie przy ul. Bryzy w Jamnie-Łabuszu stoi sześć z 48 zaplanowanych domów Osiedla Norweskiego. Budynki są już w stanie deweloperskim, gotowe do wykończenia. Mają też pozwolenie na użytkowanie.

Każda z posesji otoczona jest ogródkiem i ma wygodny dojazd. Gotowa część osiedla ma już wewnętrzną ulicę wraz z chodnikami, oświetleniem i ogrodzeniem. Rusza budowa kolejnych 4 domów.
W sobote, 13 maja, o godz. 11.00, zacznie się Rodzinne Otwarcie Osiedla Norweskiego. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej: www.osiedlenorweskie.pl.
(ejm)