Miasto - Tygodnik Koszaliński

Gwardia znów przegrała

Kolejny wyjazd i kolejny przegrany mecz. Taki początek stał się już tradycją po występach Gwardii Koszalin w spotkaniach drugoligowych, które piłkarze tego klubu nadal muszą rozgrywać na boiskach rywali.

Tym razem gwardziści ulegli w Tarnobrzegu tamtejszej Siarce 1:4.To siódma z rzędu porażka Gwardii. Mecz miał być rozegrany w Koszalinie, ale ze względu na brak odpowiedniego obiektu Siarka na prośbę Gwardii zgodziła się być gospodarzem tego spotkania.
Gwardia grała w składzie: Hartleb – Baranowski, Maciąg (72 min - Ginter), Wojciechowski, Dondera - Brzeziański, Szubert, Kwiatkowski (46 min - Sopel), Majtyka – Mikołajczak (78 min - Gregorek, Zyska (46 min - Januszkiewicz).
Bramki dla Siarki zdobyli: Jan Grzesik (32 min), Krzysztof Ropski (49 i 67 min) oraz Michał Dawidowicz (87 min). Gola dla Gwardii strzelił Michał Szubert (60 min).
W 9. kolejce spotkań Gwardię czeka ponownie daleki wyjazd. Tym razem zmierzy się w Katowicach z tamtejszym Rozwojem. Mecz zaplanowany jest w sobotę, 16 września o godz. 15.
(zs)

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Gwardia znów przegrała