Bałtyk i Leśnik z wyjazdowymi porażkami

W AKCJI      ::  Fot:  Mariusz Czajkowski

Nie wiodło się drużynom z naszego regionu w meczach 6. kolejki rozgrywek piłkarskich w grupie zachodniopomorskiej IV ligi. Obie przegrały po 1:3, Bałtyk w Szczecinie z miejscowym Hutnikiem, a Leśnik w Węgorzynie z tamtejszą Spartą.
Bałtyk miał rozgrywać mecz z Hutnikiem u siebie, ale z powodu złego stanu boiska po obfitych opadach deszczu koszalinianie poprosili o przeniesienie meczu do Szczecina. Bramki dla Hutnika zdobyli: Kamil Adamczyk w 8 minucie oraz Bartosz Gołębiowski w 44 i 72 minucie. Honorowego gola dla Bałtyku strzelił w 73 minucie Jakub Janasik.

Leśnik wyraźnie nie może się pozbierać po spadku z III ligi. Wprawdzie w sześciu dotychczas rozegranych meczach zanotował jedno zwycięstwo i jeden remis, ale to nie może zadowalać sympatyków drużyny z Manowa. Porażka ze Spartą, która również spisuje się słabo w tegorocznych rozgrywkach chluby nie przynosi.
W 7. kolejce spotkań Bałtyk zagra na wyjeździe z Gryfem Polanów w sobotę, 16 września, a początek meczu wyznaczono o godz. 14. Natomiast Leśnik tego samego dnia podejmie na swoim boisku Rasel Dygowo. Mecz zaplanowany jest o godz. 16.
(zs)