Stand-up w Variete Muza

Stocznia Filmowców, wraz z Centrum Kultury 105 oraz Teatrem Variete Muza, organizuje Arenę Komików Ludzika.

21 października, 18 listopada, 8 grudnia br. o godz. 18 w Teatrze Muza Variete odbywać się będą zmagania najlepszych stand-uperów, solistów kabaretowych, iluzjonistów, satyryków, bardów i wszelkiej maści komików, którzy sami na scenie są w stanie rozbawić widzów przez około 20 minut.

Będą też dodatkowe atrakcje: konkurs poetry slam (do wygrania nawet nagroda finansowa dla kogoś z publiczności), część widzów zostanie obdarzona okolicznościowymi giftami, minibankiet dla publiczności. Bilety i karnety w promocyjnych cenach dostępne są w CK105. Prawa do emisji Ludzika kupiła już TVP Rozrywka oraz sieć kablówek na terenie całego kraju – ponad 200 miast. Na kanale YouTube: LUDZIK TV we wrześniu pojawią się nowe materiały z festiwalu. Ceny biletów: przedsprzedaż: 20 zł, w dniu imprezy 30 zł. Karnet na trzy imprezy: 50 zł (liczba karnetów ograniczona).