Małgorzata Hołub z prestiżową nominacją

Małgorzata Hołub       ::  Fot:   Mariusz Czajkowski

Zawodniczka Klubu Lekkoatletycznego Bałtyk Koszalin i reprezentantka Polski Małgorzata Hołub wraz z koleżankami ze sztafety 4x400 m, Igą Baumgart, Aleksandrą Gaworską i Justyną Święty znalazła się wśród nominowanych w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2017 roku.

W tym roku plebiscyt Przeglądu Sportowego organizowany jest po raz 83, tym razem wspólnie z Telewizją Polsat, a nominacji to tytułu najlepszego sportowca jest dwadzieścia.Warto podkreślić, że Małgorzata Hołub i jej koleżanki ze sztafety sprawiły największą niespodziankę podczas mistrzostw świata w Londynie kiedy zdobyły brązowy medal.

Wcześniej w czasie tego samego sezonu nasze lekkoatletki wywalczyły srebrny medal mistrzostw świata sztafet na Bahamach, a także „złoto” w halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie.

Szczegóły dotyczące głosowania można znaleźć na stronach internetowych „Przeglądu Sportowego” i Telewizji Polsat Sport.

(suw)