Miasto - Tygodnik Koszaliński

Słaby występ Gwardii i ostatnie miejsce

  W AKCJI       ::  Fot:   Mariusz Czajkowski

Słaba gra i ponownie wiele prostych błędów zadecydowały o tym, że piłkarze ręczni Gwardii Koszalin w kolejnym spotkaniu pierwszoligowym zawiedli oczekiwania swoich sympatyków.

Koszalinianie przegrali u siebie niespodziewanie wysoko z zespołem SMS ZPRP Gdańsk 21:29.Drużyna z Gdańska złożona z młodych zawodników, którzy grają w juniorskich reprezentacjach naszego kraju postawiła bardzo trudne warunki gry. Kluczem do sukcesu była na pewno bardzo dobra gra w obronie, z którą bardziej doświadczony zespół Gwardii zupełnie nie mógł sobie poradzić.

Skład i bramki Gwardii: Dawid Gryzio, Mirosław Bugaj, Henryk Rycharski – Krzysztof Szymko, Radosław Steege, Konrad Mróz 1, Bartosz Tołłoczko 4, Łukasz Czerwiński 2, Michał Hertig 3, Adam Laskowski 1, Piotr Goerig 2, Patryk Kiciński 4, Marek Jakutowicz 1, Paweł Dzierżawski, Piotr Prudzienica 1, Paweł Urbański 2.
Wśród zwycięzców bardzo trudny do zatrzymania był Piotr Rybski, zdobywca dziewięciu bramek.
Kolejne spotkanie ligowe Gwardia, która spadła na ostatnie miejsce w tabeli rozegra na wyjeździe w sobotę, 9 grudnia z zespołem Orlen Wisła II Płock (godz. 19).
(zs)

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Słaby występ Gwardii i ostatnie miejsce