KSM „Przylesie” z Orłem tygodnika „Wprost”

KSM „Przylesie” z Orłem tygodnika „Wprost”  ::  Fot:   KSM PRZYLESIE

W środę, 6 grudnia, W Świnoujściu odbyła się gala wręczenia orłów – nagród przyznawanych przez tygodnik „Wprost”. Wśród nagrodzonych znalazła się Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie”.

Wyróżnienia trafiły do najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego. Zestawienie nagrodzonych zostało opracowane wspólnie przez redakcję tygodnika „Wprost” oraz firmę Bisnode. Orły to nagrody dla firm, samorządowców, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych.

To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Symbolem wyróżnienia jest godło Polski, które wisiało w siedzibie prezydenta i rządu II RP w Londynie.
Laureatami nagrody są przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat oraz przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat. Pozwoliło to nagrodzić największe zyskowne przedsiębiorstwa oraz firmy najbardziej dynamicznie powiększające swoje zyski. Dodatkowymi warunkami, jakie musiały spełniać firmy ujęte w zestawieniu to brak strat, czyste konto w bazach nierzetelnych płatników i odpowiednia rentowność.
Nagrodę w imieniu spółdzielni „Przylesie” odebrała członkini zarządu – główna księgowa Dorota Kiziukiewicz. W gronie tegorocznych laureatów tej prestiżowej nagrody znalazła się też jedna ze spółek, należących do deweloperskich grupy Firmus odpowiedzialna za realizację pierwszego etapu Dune Resort w Mielnie.
(red)