Koncert świąteczny

Świątecznie i charytatywnie – pod takim hasłem w sobotę, 30 grudnia, o godz. 18 w Filharmonii Koszalińskiej odbędzie się koncert. Organizują go Fundacja Przymierze i filharmonia.

Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy regionu, którzy w klimacie świątecznym pragną spędzić sobotni wieczór, słuchając Słupskiej Sinfonietty pod dyrekcją Macieja Banachowskiego oraz zaproszonych solistów. Wystąpią: Anna Jakubowska, Katarzyna Dacków, Roksana Białek, Karolina Guzowska, Kamila Lewicka, Grzegorz Pelutis, Piotr Fitowski, Kaja Mieczkowska, całość poprowadzi Marek Rogala.
Koncert odbywa się na rzecz Budowy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej. Troska o budowę i rozbudowę centrum, to jeden z celów i priorytetów Fundacji Przymierze. Cegiełki na koncert o wartości 25 zł oraz 40 zł można nabyć w Koszalinie: filharmonia – kasa biletowa; siedziba Fundacji Przymierze na Górze Chełmskiej; ul. Zielona 38 – dom sióstr szensztackich (tel. 601 319 786); siedziba Civitas Christiana (ul. Domina 12); kancelaria przy parafii pw. Ducha Świętego.