Nagrody dla najlepszych małych ekologów

Koszaliński Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody podsumował pracę kół LOP w placówkach oświatowo-wychowawczych regionu w roku szkolnym 2016/2017.
I. miejsce ex aequo zajęły: Przedszkole nr 12 w Koszalinie – koło LOP „Niezapominajka”, Przedszkole nr 23 w Koszalinie; Przedszkole w Bobolicach „Biedroneczki” i„Stokrotki”.II. miejsce ex aequo zajęły: Przedszkole nr 9 „Bursztynek” w Koszalinie, Przedszkole nr 14 w Koszalinie – koło LOP „Bocian Biały” i Przedszkole nr 15 w Koszalinie. III. miejsce ex aequo zajęły:Przedszkole nr 8 im. Janusza Korczaka w Koszalinie i Przedszkole nr 10 im. Misia Uszatka w Koszalinie.

Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce w Przedszkolu nr 12 w Koszalinie. Sponsorami nagród był Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Koszalinie i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie - Biuro Koszalin.
(ejm)