Miasto - Tygodnik Koszaliński

Szczypiorniści Gwardii przegrali w Żukowie

Chociaż sympatycy szczypiornistów Gwardii Koszalin wierzyli w ich sukces w wyjazdowym meczu z GKS Żukowo w ramach rozgrywek I ligi, nie doczekali się zwycięstwa. Koszalinianie powalczyli w tym bardzo ważnym dla nich spotkaniu, ale przegrali 25:29.
Szczypiorniści Gwardii do 23 minuty spotkania prawie cały czas prowadzili, momentami nawet różnicą trzech bramek. Później do końca pierwszej połowy rywale zdobyli siedem bramek, a koszalinianie tylko dwie i to był w sumie decydujący fragment meczu.
Skład i bramki Gwardii: Henryk Rycharski, Dawid Gryzio, Mirosław Bugaj – Krzysztof Szymko, Konrad Mróz, Bartosz Tołłoczko 2, Łukasz Czerwiński 1, Krzysztof Karnacewicz 4, Michał Hertig 1, Adam Laskowski, Patryk Kiciński 11, Marek Jakutowicz 2, Maciej Kamiński, Paweł Dzierżawski 4, Paweł Urbański.
Następny mecz ligowy Gwardia rozegra u siebie i podejmować będzie Grunwald Poznań. Spotkanie zaplanowane jest na sobotę, 3 marca o godz. 16 w hali ZOS Gwardia przy ul. Fałata 34.