Bronią dyrektora II LO

Bronią dyrektora II LO  ::  Fot:   Mariusz Czajkowski

Członkowie organizacji tworzących samorządowy „Pakt dla Koszalina” bronią Wiktora Kamieniarza przed zarzutami Urzędu Miejskiego.

Twierdzą, że choć dyrektor II LO zwrócił nienależne mu wynagrodzenie, to urzędnicy robią na niego niepotrzebną nagonkę, bo może stać się politycznym konkurentem Piotra Jedlińskiego.

Przedstawiciele Stowarzyszenia Lepszy Koszalin i Inicjatywy Polskiej uważają, że Wiktor Kamieniarz, należący do tworzącej Pakt grupy Bezpartyjni dla Koszalina,  został oskarżony bezpodstawnie.  Urząd Miejski najpierw skierował sprawę do prokuratury, a potem zwołali konferencję prasową, na której poinformowali o zarzutach wobec szanowanego nauczyciela i dyrektor jednego z najlepszych ogólniaków w województwie.
(ejm)