Pieniądze na inicjatywy obywatelskie

Festyny, zawody sportowe, czy galeria olimpijczyków i paraolimpijczyków– lista pomysłów, na które można dostać dotacje w ramach programu Społecznik, jest długa.
Program pozwala starać się o dofinansowanie swoich pomysłów organizacjom pozarządowym i współpracującym z nimi grupom nieformalnym. Muszą one liczyć przynajmniej 3 osoby. Trwa druga edycja Społecznika. Wnioski trzeba składać tylko przez stronę internetową Witkac.pl. Do 25 kwietnia trwa nabór, zarówno na mikrodotacje, jak i na inicjatywy regionalne.

Ci, którzy chcą zorganizować swoje wydarzenie latem i jesienią, powinni złożyć wnioski o mikrodotacje w kolejnych naborach: drugi z nich potrwa od 7.05 do 21.05, a trzeci od 04.06.do 19.06.
Więcej informacji o Programu Społecznik 2018 na stronie internetowej Operatora – Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A www.karrsa.pl w zakładce SPOŁECZNIK, stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, tj.:  www.wzp.pl  w zakładce Program SPOŁECZNIK. Kontakt:KARR ul. Przemysłowa 8, 75-216 Koszalin, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 94 341 63 30.
(ejm)