Miasto - Tygodnik Koszaliński

Nie było rehabilitacji AZS w oczach kibiców

  W AKCJI    ::  Fot:   Mariusz Czajkowski

Koszykarze AZS Koszalin po pogromie jakiego doznali w spotkaniu z Legią w Warszawie przepraszali kibiców i zapowiadali walkę w kolejnych meczach.

Niestety w konfrontacji z Asseco Gdynia przed swoją widownią znów byli wyraźnie słabsi i przegrali 66:84 (13:17, 14:19, 20:28, 19:20).Początek spotkania zapowiadał wprawdzie lepszą postawę drużyny AZS, bo prowadziła ona 9:2, ale później wszystko wróciło do „normy”. Tylko obaj Serbowie Aleksandar Marelja i Nikola Malesević starali się jak mogli, ale to było za mało na skutecznych zawodników Asseco. Aż sześciu graczy tej drużyny zdobyło 10 i więcej punktów.

Gdynianie wygrali też rywalizację w zbiórkach 41-30, a na atakowanej tablicy zebrali 9 piłek. Koszalinianie tylko 4. Nie było więc rehabilitacji za bardzo słaby występ w stolicy.
Skład i punkty AZS: Nikola Malesević 27 (3x3, 8 zb., 5 as.), Damian Bernacki, Igor Wadowski, Szymon Kiwilsza, Diante Baldwin 2, Modestas Kumpys 11 (1x3), Jakub Dłoniak, Aleksander Leńczuk, Eryk Naczlenis, Aleksandar Marelja 19 (1x3, 6 zb.), Kacper Młynarski 7 (1x3).
Być może bardziej uda się zyskać w oczach swoich sympatyków w środę, 18 kwietnia. Tego dnia koszalinianie zagrają na wyjeździe z zespołem TBV Start Lublin, a mecz rozpocznie się o godz. 19.
(zs)

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Nie było rehabilitacji AZS w oczach kibiców