Hala pełna humoru

Latem ruszy dawno oczekiwany remont amfiteatru. Inwestycja jest częścią polsko-niemieckiego projektu sprzed dwóch lat. Z powodu prac budowlanych największa i najpopularniejsza impreza plenerowa, czyli Festiwal Kabaretu, zmieni lokalizację.
Impreza, zaplanowana na 28 lipca, odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul.Śniadeckich 4. Wystąpią m. in. Kabaret Koń Polski, Kabaret Młodych Panów, Smile, Chyba, Jurki, Kabaret RAK.

Nie zabraknie kabaretów, które dopiero zaczynają swoją karierę, np. Polefka. Gwiazdą muzyczną będzie Sławomir, czyli Sławomir Zapała, aktor i muzyk wykonujący muzykę zwaną rock polo.
Bilety na kabareton w cenie od 100 zł do 180 zł są już dostępne w kasach hali, a także w punktach sprzedaży na terenie całego miasta oraz na stronie internetowej:www.kabarety.pl
(ejm)