Miasto - Tygodnik Koszaliński

Bieg kolorów

Centrum Kultury 105 zaprasza na Splash Of Colors – Bieg Kolorów/Park Sztuki do Parku im. Książąt Pomorskich (ul. Piastowska, okolice filharmonii) 26 maja, w godz. 12–17.

Wydarzenia odbywać się będą w ramach obchodów Dni Koszalina 2018. Splash Of Colors – Bieg Kolorów to połączenie sportowych emocji z radosnym obsypywaniem proszkami holi. Przy filharmonii ustawiona będzie scena.

Uczestnicy biec będą na odcinku od filharmonii do Clubu 2 CV. Długość trasy to ok. 500 m. Zawodnicy mijać będą punkty, z których w ich stronę rozpylane będą proszki holi. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie wywołują alergii, są niepalne, zmywalne i bezpieczne dla środowiska. Zapisy od godz. 11. Po godz. 14-ej rozpoczną się prezentacje artystyczne w ramach wydarzenia pn. „Park Sztuki”. Serdecznie zapraszamy na występy m.in. podopiecznych sekcji artystycznych Centrum Kultury 105 i tancerzy ze Szkoły Tańca „King Dance”. O godz. 16.30 aktorzy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego zaprezentują kilka piosenek ze spektaklu  „Piosenka jest dobra na wszystko”.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Bieg kolorów