Miasto - Tygodnik Koszaliński

Baśń o imbryku

W Bałtyckim Teatrze Dramatycznym 19 czerwca o godz. 12.30 w  rozpocznie się spektakl pt. „Baśń o grającym imbryku” w oparciu o scenariusz autorstwa Marty Guśniowskiej w reżyserii Emilii Majchrzak i Agnieszki Jęczkowskiej.

Przedstawienie stanowi podsumowanie zajęć artystycznych – aktorskich z udziałem młodzieży z koła teatralnego SP 18 w Koszalinie. Spektakl powiązany będzie z akcją charytatywną pod patronatem Fundacji Pomocy Dzieciom Magia, pod której opieką znajduje się dwoje uczniów SP 18.

W związku z powyższym rozprowadzane zostaną cegiełki w cenie 15 zł od osoby.  „Baśń o grającym Imbryku” to pełna humoru i zabawnych sytuacji opowieść o Kowalu i jego przyjaciołach, Koniu i Końskiej Musze. Dzięki tytułowemu imbrykowi i czarom Wróżki życie Kowala zmienia się na lepsze, lecz w trakcie tych zmian uświadamia on sobie, gdzie jest jego prawdziwe miejsce i co daje mu szczęście. Prowadzi to do morału, że każdy z nas jest stworzony do pracy, którą potrafi wykonywać najlepiej i daje mu ona najwięcej radości.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Baśń o imbryku