Pomoc dla młodej piłkarki

Karolina Kawałek ma 15 lat i jest obiecującą zawodniczką UKS Victoria SP 2 Sianów.

Niestety dziewczyna chwilowo nie może się oddawać swojej pasji, którą jest piłka nożna, bo doznała kontuzji. Co prawda przeszła już operację zerwanych więzadeł krzyżowych, ale rachunek do uregulowania pozostał. Sianowski klub sportowy prosi o pomoc finansową dla Karoliny i wystawia na licytację cenne sportowe gadżety.
Karolina powoli dochodzi do zdrowia, ale czeka ją jeszcze kosztowna rehabilitacja. Sporą sumę pieniędzy pochłaniają też wyjazdy na wizyty lekarskie do Słupska. UKS Victoria SP 2 Sianów nie jest zbyt bogatym klubem i zwyczajnie nie stać go na pokrycie kosztów operacji i leczenia zawodniczki. Darczyńcy mogą wpłacać pieniądze na konto UKS Victoria SP 2 Sianów ul. Dworcowa 26A 76 -004 Sianów z dopiskiem „Pomoc dla Karoliny”. Numer konta: 17 1610 1162 7102 0183 2000 0001.
Działaczom sianowskiej „Victorii' udało się pozyskać koszulkę reprezentacji Polski z autografami aż ośmiu selekcjonerów - byłych trenerów kadr narodowych Polski seniorów: Adama Nawałki, Franciszka Smudy, Stefana Majewskiego, Pawła Janasa, Jerzego Engela, Wojciecha Łazarka, Andrzeja Strejlau oraz obecnego Jerzego Brzęczka. Klub zdobył także piłkę z autografem Jerzego Brzęczka. Zarówno koszulka jak i piłka zostały wystawione na aukcję. Licytacja koszulki zaczyna się od 500zł, a piłki od 200 zł. Aukcja prowadzona jest poprzez e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pieniądze z licytacji zostaną w całości przeznaczone na pokrycie kosztów operacji i leczenia Karoliny Kawałek.
W piątek, 31 sierpnia w Sianowie zostanie także zorganizowany X Nocny Turniej Piłkarski Zakładów Pracy i Drużyn Niestowarzyszonych. Dochód z imprezy również zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia młodej piłkarki sianowskiej „Victorii”. (as)