Good Vibe Festival powraca

Good Vibe Festival powraca z koncertami zapowiadającymi siódmą edycję imprezy, która odbędzie się w przyszłym roku. Już w niedzielę, 16 września, dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu, odbędzie koncert dwóch raperów.

Wystąpią: Kamil Pivot oraz Otsochodzi. Impreza rozpocznie się o godz. 18 na scenie plenerowej. Wstęp jest wolny. Z kolei 12 października o godz. 20 w Teatrze Variete Muza wystąpi bardzo dobrze znany koszalińskiej publiczności zespół Bitamina. Bilety kosztują 35 zł (I pula) i 40 zł (II pula).
Good Vibe Festival to niezależny festiwal muzyczny prezentujący młode zespoły grające jazz, funk, soul, rap i elektronikę. Organizatorzy planują w tym roku jeszcze dwa koncerty zapowiadające przyszłoroczną edycję imprezy.