Dni Kultury Chrześcijańskiej

Klub  Inteligencji  Katolickiej zaprasza na XXVI  Koszalińskie  Dni  Kultury  Chrześcijańskiej od 9 września do 19 października.

W programie m.in. 19 września (środa), godz. 17, sala wystawowa Civitas Christiana, ul. Bp. Czesława Domina 12/4,  wernisaż  prac Zygmunta Wujka pt. „W kręgu sacrum”. 26 września (środa), godz. 17, Delegatura Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego  w Koszalinie, sala 190, Seminarium naukowe nt. „Refleksje biblijne i kulturowe wokół Księgi Syracha i grafik Marii Monikowskiej-Tabisz”. 28 października.

Galeria REGION, Koszalińska Biblioteka Publiczna, wystawa: „Pielęgniarki w habitach”. 12 października (piątek), godz. 17,  Koszalińska Biblioteka Publiczna, spotkanie z twórczością koszalińskich poetów. 19 października (piątek), godz. 17,  Koszalińska Biblioteka Publiczna, Seminarium naukowe nt. „Rola Kościoła w kształtowaniu świadomości narodowej  i religijnej Polaków”. XV edycja Konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. „Mój Kościół na Pomorzu”, kościół pw. Ducha Świętego w Koszalinie, wystawa wyróżnionych prac: 14 – 28 października. Uroczystość wręczenia nagród laureatom 26 października (piątek), godz.11. 21 października (niedziela),  Centrum Kultury 105, przesłuchania i koncert laureatów XIII edycji Turnieju recytatorskiego twórczości religijnej.