Dni Kultury Chrześcijańskiej

Klub  Inteligencji  Katolickiej zaprasza na XXVI  Koszalińskie  Dni  Kultury  Chrześcijańskiej do 19 października.

W programie m.in. 26 września (środa), godz. 17, Delegatura Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego  w Koszalinie, sala 190, Seminarium naukowe nt. „Refleksje biblijne i kulturowe wokół Księgi Syracha i grafik Marii Monikowskiej-Tabisz”, 27 września (czwartek) wystawa prac Zygmunta Wujka w siedzibie Civitas Christiana. 28 października,  Galeria REGION, Koszalińska Biblioteka Publiczna, wystawa: „Pielęgniarki w habitach”.

12 października (piątek), godz. 17,  Koszalińska Biblioteka Publiczna, spotkanie z twórczością koszalińskich poetów. 19 października (piątek), godz. 17,  Koszalińska Biblioteka Publiczna, Seminarium naukowe nt. „Rola Kościoła w kształtowaniu świadomości narodowej  i religijnej Polaków”. XV edycja Konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. „Mój Kościół na Pomorzu”, kościół pw. Ducha Świętego w Koszalinie, wystawa wyróżnionych prac: 14 – 28 października. Uroczystość wręczenia nagród laureatom 26 października (piątek), godz.11. 21 października (niedziela),  Centrum Kultury 105, przesłuchania i koncert laureatów XIII edycji Turnieju recytatorskiego twórczości religijnej.