„Przylesie” z VIP-em Biznesu

„Przylesie” z VIP-em Biznesu   ::  Fot:   Małgorzata Iwanicka

Obchodząca 60-lecie działalności Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie” została wyróżniona prestiżową nagrodą VIP Biznesu. W jej imieniu statuetkę odebrał prezes Kazimierz Okińczyc. Uroczysta gala odbyła się w warszawskim hotelu Sheraton.
Nagrody przyznaje czasopismo „VIP”. Laureaci reprezentują różne środowiska związane z biznesem, ochroną zdrowia, kultura i sztuką. - To dla nas miły dzień, a nagroda jest potwierdzeniem naszej ciężkiej, efektywnej pracy – mówi prezes Kazimierz Okińczyc.

- Jestem dumny, że mogłem przyjąć to wyróżnienie dla KSM „Przylesie” i dla mnie jako prezesa, być wśród ludzi różnych branż, zawodów i profesji. Jesteśmy tutaj ambasadorem Koszalina i ambasadorem spółdzielczości. Zadowolenia nie kryła też przewodnicząca Rady Nadzorczej KSM „Przylesie” Elżbieta Sułek. – Cieszę się, że to jak spółdzielnia się rozwija i jakie osiąga wyniki jest doceniane w skali ogólnopolskiej.
Nagroda dla KSM „Przylesie” jest wyrazem uznania dla zarządzania ukierunkowanego na ciągły rozwój. Mimo trudnych czasów zarówno dla spółdzielczości, jak i dla biznesu firma nadal się rozwija i jest dobrze prosperującym przedsiębiorstwem – co podkreślali organizatorzy.
Magazyn „VIP” od sześciu lat nagradza ludzi biznesu, kultury i sztuki. W tym roku do grona laureatów dołączyli m.in. Barbara Krafftówna, Franciszek Pieczka, Emilia Krakowska i Ewa Kasprzyk. Wśród nagrodzonych przedstawicieli sceny muzycznej znaleźli się: Urszula, Małgorzata Ostrowska, Maria Sadowska, Janusz Józefowicz i Andrzej Krzywy. (mkc)
Fot. Małgorzata Iwanicka