Miasto - Tygodnik Koszaliński

Roztańczona promocja Koszalina

Studio Tańca Pasja w sobotę, 6 października, organizuje Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim. Tego dnia w hali widowiskowo-sportowej pojawi się ok. 600 zawodników z całego kraju.

Ich popisy poprzedzi próba ustanawiania rekordu Polski w tańcu, w której udział może wziąć każdy. Do wspólnej zabawy zapraszają znani tancerze: Robert Rowiński, współwłaściciel Studia Tańca Pasja, i Rafał Maserak.

Obaj brali udział w telewizyjnym programie „Taniec z gwiazdami”, który emitowała stacja TVN. Na jej antenie będzie można też zobaczyć taneczne umiejętności koszalinian. Próbę ustanawiania rekordu w tańcu cha-cha solo na żywo będzie pokazywać ekipa Dzień Dobry TVN. Żeby był rekord potrzebnych jest co najmniej 353 tancerzy.

Hala dla publiczności otwarta będzie od godziny 8.15. O godz. 9 zaczną się pierwsze relacje Tomasza Zubilewicza, znanego prezentera pogody.
Piotr Jedliński, prezydent Koszalina, przyznaje, że warto przyjść w sobotni poranek do hali, aby nie tylko samemu spróbować swoich sił na parkiecie.

Udział w części porannej wydarzenia, czyli w próbie bicia rekordu, jest bezpłatny. O godz. 12 zaczną się zawody Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim. O godzinie 18.30 rozpocznie się Gala Finałowa. Bilety na zawody kosztują 25 zł i można będzie kupić bezpośrednio przed wydarzeniem.

(ejm)

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Roztańczona promocja Koszalina