Miasto - Tygodnik Koszaliński

Uwaga – konkurs

Prezydent Koszalina ogłasza konkurs plastyczny na wykonanie dwóch projektów kartek świątecznych na święta Bożego Narodzeni.

Konkursu wyłoni dwa projekty kartek świątecznych, które zostaną wykorzystane do wykonania kartek świątecznych na święta Bożego Narodzenia. Kartki te co roku trafiają, wraz z życzeniami od prezydenta do różnych instytucji, także zagranicą.
W konkursie plastycznym mogą wziąć udział dzieci i młodzież z niepełnosprawnością z Koszalina. Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę
Technika wykonania jest dowolna, może to być rysunek, malarstwo, grafika, format A4. Każda praca powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, wiek, adres i numer telefonu autora lub opiekuna, adres szkoły lub placówki, do której uczęszcza autor, imię i nazwisko nauczyciela lub opiekuna.
Prace należy dostarczyć w wersji papierowej do Kancelarii Urzędu Miejskiego w Koszalinie (pokój 19) lub wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Koszalinie, Rynek Staromiejski 6-7, 75-007 Koszalin, pokój 322 z dopiskiem: „Projekt kartki na Święta Bożego Narodzenia".
Projekty należy dostarczyć do 19 listopada 2018 r. (liczy się data wpływu do urzędu).
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 21 listopada 2018 r.
Informacja o konkursie oraz regulamin konkursowy są dostępne na stronie: www.koszalin.pl oraz na profilu Rzecznika Prasowego: https://pl-pl.facebook.com/rzecznik.koszalin/


Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Uwaga – konkurs