Prenumerata

Zaprenumeruj Tygodnik Koszaliński "MIASTO"

Cena prenumeraty miesięcznej jest dużo niższa niż koszt zakupu w kiosku.
Koszt zakupu w kiosku to:
2,90 zł

Koszt jednego egzemplarza gazety w prenumeracie to:
2,60 zł

Macie też pewność, iż nie dotkną Was żadne podwyżki cen, gdyż gwarantujemy niezmienność ceny prenumeraty w okresie jej trwania.

Formy prenumeraty

Prenumerata pocztowa – dostarczana przez listonosza wraz z korespondencją. Przyjmowana jest bezpośrednio u wydawcy (tel. 94 3478166, elektronicznie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w siedzibie redakcji w Koszalinie przy ul. Partyzantów 17, p.108)

Prenumerata realizowana przez „RUCH”: Zamówienia na prenumeratę w wersji papierowej można składać bezpośrednio na stronie: www.prenumerata.ruch.com.pl. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e–mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kontaktując się z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem: 801 800 803 lub 22 717 59 59 – czynne w godzinach 7.00 – 18.00. Koszt połączenia wg taryfy operatora.

Prenumeratę pocztową można zamawiać tylko na kwartał do 8 dnia miesiąca poprzedzającego kwartał, zaś prenumeratę w „Ruch”-u można zamawiać od następnego miesiąca do 24 dnia poprzedzającego okres prenumeraty.

Poniżej zamieszczamy formularz zamówienia prenumeraty pocztowej.

zamówienie do pobrania Prenumerata :: Plik PDF

Wypełnione i podpisane zamówienie prosimy dostarczyć do naszej redakcji w Koszalinie przy ul. Kotarbińskiego 3, lub przesłać na fax. 94 720 24 00
Szczegółowe informacje odnośnie prenumeraty można uzyskać pod numerem telefonu 94 720 24 10 lub adresem mailowym:

Zapraszamy do prenumeraty i życzymy przyjemnej lektury

"Miasto Tygodnik Koszaliński".

Oglądasz teraz: Prenumerata