Prenumerata

Zaprenumeruj Tygodnik Koszaliński "MIASTO"

Cena prenumeraty miesięcznej jest dużo niższa niż koszt zakupu w kiosku.
Koszt zakupu w kiosku to:
Koszt jednego egzemplarza gazety w prenumeracie to:

Formy prenumeraty

Prenumerata Redakcyjna – zamawiając roczną prenumeratę „Miasto Tygodnik Koszaliński”, otrzymujesz naszą gazetę do domu lub firmy.
Jakie korzyści daje prenumerata?
– gwarancja stałej ceny
– bezpłatna poranna dostawa do Twojego domu lub firmy
– konkursy i promocje dla prenumeratorów

zamówienie do pobrania Prenumerata :: Plik PDF

Wypełnione i podpisane zamówienie prosimy dostarczyć do naszej redakcji w Koszalinie przy ul. Krzyżanowskiego 4, lub przesłać na fax. 94 720 24 00, albo elektronicznie Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Szczegółowe informacje odnośnie prenumeraty można uzyskać pod numerem telefonu
94 720 24 10,
94 720 24 11,
94 720 23 06.

Prenumerata realizowana przez „RUCH”: Zamówienia na prenumeratę w wersji papierowej można składać bezpośrednio na stronie: www.prenumerata.ruch.com.pl. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e–mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub kontaktując się z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem: 801 800 803 lub 22 717 59 59 – czynne w godzinach 7.00 – 18.00. Koszt połączenia wg taryfy operatora.

Zapraszamy do zamówienia prenumeraty i życzymy przyjemnej lektury

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00
tel. 94 720 24 10, 94 720 23 06,