Wystawa w komendzie

Włączając się do ogólnopolskiej akcji Noc Muzeów Komenda Miejska Policji w Koszalinie przygotowuje atrakcje dla mieszkańców naszego miasta i zaprasza do obejrzenia specjalnie przygotowanej plenerowej wystawy.

Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem historii Policji będą mogły zapoznać się z wyjątkowymi i unikalnymi eksponatami. Między godziną 18.00 a 21-30, na terenie Komisariatu II przy ul. Krakusa i Wandy (wejście od strony ul. Lechickiej), zwiedzającym prezentowany będzie sprzęt policyjny.

W ramach wystawy zobaczyć będzie można i. in. pojazdy służbowe (motocykle i samochody), umundurowanie policjantów, wyposażenie specjalne (tarcze do zatrzymywania, pałki służbowe) i sprzęt łączności.

Wszystkie eksponaty nawiązują do bogatej historii formacji i pokazują jej rozwój.

(illa)