Podziękowanie za organizację Tango Festiwalu

Prezydium i Zarząd Koszalińskiej Izby Przemysłowo- Handlowej, organizator I Międzynarodowego Festiwalu Tanga Argentyńskiego Arte Tango Koszalin 2012, składa podziękowania patronowi honorowemu Festiwalu: Ambasadzie Republiki Argentyńskiej

Patronom: Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego i Prezydentowi Miasta Koszalina, współorganizatorom: Szkole Tańca Arte Tendence, Bałtyckiemu Teatrowi Dramatycznemu, Centrum Kultury CK 105,

partnerom: Galerii Emka Koszalin i Domowi Tańca, sponsorom, firmom - członkom KIPH: Espersen Polska Sp. z o.o., ARKA S.J.,Fabryce Okien i Drzwi Lastrik, KPII Sp.z o.o., Kancelarii PROGRES,Hotelowi Club 2CV, Bałtyckiemu Bankowi Spółdzielczemu i Agencji Reklamowej Arte Tendence.

Szczególne podziękowania za ogrom pracy włożonej w organizację i realizację Festiwalu Organizator składa na ręce Miry Danielewskiej Dyrektora Festiwalu i Wiceprezydenta KIPH oraz Artura Danielewskiego właściciela Szkoły i Agencji Arte Tendence i Dyrektora artystycznego festiwalu.