Miasto - Tygodnik Koszaliński

Dlaczego Natalia zginęła?

Od szóstego czerwca gliwicka policja poszukiwała zaginionej Natalii Świtaj. Po kilkunastu dniach poszukiwań kryminalni ujawnili ciało dziewczyny.

To znajdowało się w zagajniku przy torach w Sośnicy. Po przeprowadzonych czynnościach prokurator wykluczył udział osób trzecich.

Wypadek na Franciszkańskiej!

  Groźne potrącenie na Frańciszkańskiej :: Fot. Marek Łagocki

W środę po południu na ulicy Franciszkańskiej za przejazdem kolejowym doszło do groźnego wypadku. Kierujący toyotą potrącił rowerzystę. Siła uderzenia była duża.

Ranny cyklista doznał poważnego urazu głowy.

Kolejne zatrzymania za narkotyki

W trakcie wykonywanych czynności operacyjnych kryminalni z komendy zatrzymali na ulicy 34-latka. Podczas przeszukania jego ubrania policjanci znaleźli przy nim prawie 40 gramów amfetaminy.

Narkotyki były zapakowane w trzy woreczki foliowe. Mężczyzna miał ze sobą również elektroniczną wagę.

Wakacyjnie w Sianowie

  Wakacyjna oferta dla dzieci z Sianowa :: Fot. Waldemar Kosowski

Na początku tygodnia w sianowskiej sali ślubów odbyła się konferencja. Na niej zaprezentowano kompleksową ofertę wakacyjną przygotowaną przez Gminę Sianów oraz podległe jednostki.

Na młodzież czekają kolonie, półkolonie i różnorodne zajęcia.

Sprzęt dla posterunku w Mielnie

Nowoczesny defibrylator oraz torba medyczna R0 przekazane zostały w środę na ręce kierownika mieleńskiej jednostki.

Przedsiębiorcy z Sarbinowa zakupili urządzenia na rzecz Fundacji Razem Bezpieczniej, której zarząd postanowił o tym, że trafią one do Mielna. Począwszy od tego lata znajdywały się będą na wyposażeniu radiowozu, a po zakończonym sezonie wakacyjnym trafią do posterunku.

Innowacyjne metody na recycling śmieci

  Sposób na odpady :: Fot. Marek Łagocki

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Koszalinie od wielu lat inwestuje w rozwój gospodarki odpadami Koszalina i całego regionu.

W sianowskim zakładzie odzysku stanęło urządzenie do przetwarzania śmieci na wysokokaloryczne paliwo. To trafiać będzie do cementowni.

Porady w biurze SLD

W ramach Biura Porad Społecznych w czwartek między 16,oo -18,oo w siedzibie Rady Powiatowej SLD przy ul.Piłsudskiego 11-15 p.221 bezpłatnych porad będzie udzielał specjalista od spraw przemocy w rodzinie Ryszard Pałczyński.

Serdecznie zapraszamy!

Wyścigi w motoparku

  Wyścigi w motoparku :: Fot. Mariusz Czajkowski

W niedzielę na torze koszalińskiego Motoparku odbyła się II runda Driftingowego Pucharu Bałtyku.

Bramy przy ulicy Gnieźnieńskiej dla publiczności otwarto już o godz. 10. Finał Top 16 odbył o godz. 15.30.

Funkcjonariusz popełnił samobójstwo

We wtorek rano ujawniono zwłoki 25-letniego mężczyzny. Te znajdowały się w aucie zaparkowanym przy drodze krajowej nr 11.

Po wstępnych czynnościach śledczy ustalili, że denat to 25-letni funkcjonariusz komisariatu w Bobolicach. Mężczyzna strzelił sobie w głowę. Wstępnie wiadomo, że strzału dokonał z broni służbowej.

Strona 1362 z 1397

Oglądasz teraz: Start