Miasto - Tygodnik Koszaliński

Squash modny

 Squash modny :: Fot. Mariusz Czajkowski

Na wczasy ultra all inclusive w pięciogwiazdkowym hotelu w Turcji, z osobą towarzyszącą pojedzie koszalinianin Marcin Puciato.

To nagroda za zwycięstwo w turnieju w koszalińskim klubie Adria Squash, gdzie odbyła się trzecia i ostatnia edycja ogólnopolskich zawodów pod patronatem Polskiej Federacji Squasha ITAKA CUP KOSZALIN.

Festyn w „trzynastce”

Szkoła Podstawowa nr 13 przy ul. Rzemieślniczej 9 zaprasza na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Szkoły bez przemocy.

Impreza odbędzie się w sobotę, 23 czerwca, o godz. 10 - 13.

Pożar w mieszkaniu

 Pożar w mieszkaniu przy Wyspiańskiego :: Fot. Marek Łagocki

W piątek późnym wieczorem w jednym z mieszkań przy ul. Wyspiańskiego w Koszalinie wybuchł pożar. Na miejscu działały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

Po przybyciu na miejsce służb okazało się, że w kuchni płonął garnek. Właściciel lokalu najprawdopodobniej zasnął i zapomniał, że na kuchence zostawił gotującą się potrawę.

Natalia Świtaj nie żyje!

Zawodniczka KU AZS Politechnika Koszalińska nie żyje. Dziewczyna zaginęła 6 czerwca w Gliwicach. Jej ciało odnaleziono we wtorek w pobliży internatu, w którym mieszkała.

Policja wykluczyła udział osób trzecich.

„Kangur” przy muzyce

W Zespole Państwowych Szkół Muzycznych podsumowana została tegoroczna edycja XX edycji konkursu matematycznego „Kangur”. Spotkanie uświetniły występy uczniów placówki.

W konkursie wzięło udział prawie 5 tysięcy uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i placówek ponadgimnazjalnych z naszego regionu.

POLOmarket na finiszu

Nie późną wiosną, jak zapowiadano kilka miesięcy temu, a na początku lipca w Koszalinie  pojawi się kolejny supermarket. Swój pierwszy punkt w naszym mieście otworzy sieć POLOmarket.

Zakupy w sklepie przy ulicy Oskara Lange będzie można robić od 6 lipca br.

Warto być dobrym

 Warto być dobrym :: Fot. Mariusz Czajkowski

Szkoła Podstawowa nr 7, jako jedna z 1500 placówek edukacyjnych w Polsce, brała udział w pierwszej edycji akcji „Warto być dobrym”. Główną nagrodę w konkursie, uczącym tworzeniu dobra, w drodze losowania otrzymała Justyna Szylka z kl. VI c.

„Warto być dobrym” to największa interdyscyplinarna kampania edukacyjna w Polsce. Ma uczyć dzieci i młodzież szacunku do innych ludzi, ich uczuć i praw. Premiuje zachowania prospołeczne i wolontariat.

Raduszka świętuje z „Orlikiem”

W sobotę, 23 czerwca, Rada Osiedla Raduszka organizuje piknik rodzinny na terenie osiedla. Impreza połączona jest z oddaniem do użytku nowego „Orlika”, który znajduje się przy ul. Łubinów.

Zabawa rozpoczyna się o godz. 10 i potrwa pięć godzin.

Wypadek na "jedenastce"

 Wypadek na skrzyżowaniu przy Rosnowie :: Fot. Mariusz Czajkowski

W piątek przed godziną 14 na drodze krajowej nr 11 doszło do poważnego w skutkach wypadku. Kierujący golfem wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając ze skrzyżowania od Rosnowa.

W wyniku tego doszło do poważnego wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Strona 1369 z 1402

Oglądasz teraz: Start