Biuro reklamy

"MIASTO" jest gazetą o tematyce ściśle odpowiadającej potrzebom mieszkańców, co pozwoliło z powodzeniem konkurować na tym samym rynku z gazetami regionalnymi o wieloletniej tradycji.

Obecnie "MIASTO" w objętości 40 stron, ukazuje się w cyklu tygodniowym w piątek:

w sprzedaży od piątku do czwartku. Gazeta wychodzi w nakładzie regulowanym od 6 do 10 tys. egzemplarzy, skierowanym na teren Koszalina i Kołobrzegu oraz miejscowości przyległych.

Nasza oferta obejmuje zamieszczanie ogłoszeń reklamowych na stronach redakcyjnych, reklamowych lub specjalnych stronach tematycznych. Są to strony, na których publikujemy ogłoszenia reklamowe dotyczące danej tematyki oraz nowiny i ciekawostki z danej branży. Chętnie publikujemy niestandardowe formy reklamy i wciąż proponujemy nowatorskie na rynku rozwiązania. Zrealizujemy dla Państwa każdą kampanię reklamową. Nasi profesjonalni przedstawiciele handlowi doradzą odpowiednią jej formę i czas trwania.

Atrakcyjność, wybranych, specjalnych wydań gazety "MIASTO" podnoszą wydawnictwa okazjonalne. W okresie świątecznym do gazety dołączane są w formie prezentu dla Czytelników (w cenie gazety), atrakcyjnie wydane dodatki np. "Śpiewniki Kolęd", "Opowieść Wigilijna", a pod koniec każdego roku kalendarz z imionami.

Takie produkty dają naszym Reklamodawcom możliwość zamieszczenia reklamy bądź życzeń w wydawnictwach, które pozostają w użyciu Czytelników przez dłuższy okres czasu.

Nasza oferta dotyczy nie tylko gazety "MIASTO", ale również gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie produkcji telewizyjnej, reklamowej, promocyjnej.

Proponujemy reklamę na billboardach w Koszalinie, które są  najbardziej popularnym  nośnikiem  reklamy.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz  przygotujemy atrakcyjne pakiety cenowe, dobrane do Państwa indywidualnych potrzeb.

siatka modułowa reklam i ogłoszeń do pobrania
Cennik reklam i ogłoszeń Tygodnika MIASTO

Kontakt: