Prenumerata

Zaprenumeruj Tygodnik Koszaliński "MIASTO"

Cena prenumeraty miesięcznej jest dużo niższa niż koszt zakupu w kiosku.
Koszt zakupu w kiosku to:
Koszt jednego egzemplarza gazety w prenumeracie to:

Formy prenumeraty

Prenumerata Redakcyjna – zamawiając roczną prenumeratę „Miasto Tygodnik Koszaliński”, otrzymujesz naszą gazetę do domu lub firmy.
Jakie korzyści daje prenumerata?
– gwarancja stałej ceny
– bezpłatna poranna dostawa do Twojego domu lub firmy
– konkursy i promocje dla prenumeratorów

Zamówienie do pobrania Prenumerata

Wypełnione i podpisane zamówienie prosimy dostarczyć do naszej redakcji w Koszalinie przy ul. Krzyżanowskiego 4, lub przesłać na fax. 94 720 24 00, albo elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegółowe informacje odnośnie prenumeraty można uzyskać pod numerem telefonu
94 720 24 10,
94 720 24 11,
94 720 23 06.

Prenumerata realizowana przez „RUCH”: Zamówienia na prenumeratę w wersji papierowej można składać bezpośrednio na stronie: www.prenumerata.ruch.com.pl. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e–mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktując się z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem: 801 800 803 lub 22 717 59 59 – czynne w godzinach 7.00 – 18.00. Koszt połączenia wg taryfy operatora.

Zapraszamy do zamówienia prenumeraty i życzymy przyjemnej lektury

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00
tel. 94 720 24 10, 94 720 23 06,