Biuro reklamy

"MIASTO" jest gazetą o tematyce ściśle odpowiadającej potrzebom mieszkańców, co pozwoliło z powodzeniem konkurować na tym samym rynku z gazetami regionalnymi o wieloletniej tradycji.

Obecnie "MIASTO" w objętości 24 stron, ukazuje się w cyklu tygodniowym w piątek:

w sprzedaży od piątku do czwartku. Gazeta wychodzi w nakładzie regulowanym od 6 do 10 tys. egzemplarzy, skierowanym na teren Koszalina i Kołobrzegu oraz miejscowości przyległych.

Nasza oferta obejmuje zamieszczanie ogłoszeń reklamowych na stronach redakcyjnych, reklamowych lub specjalnych stronach tematycznych. Są to strony, na których publikujemy ogłoszenia reklamowe dotyczące danej tematyki oraz nowiny i ciekawostki z danej branży. Chętnie publikujemy niestandardowe formy reklamy i wciąż proponujemy nowatorskie na rynku rozwiązania. Zrealizujemy dla Państwa każdą kampanię reklamową. Nasi profesjonalni przedstawiciele handlowi doradzą odpowiednią jej formę i czas trwania.

Atrakcyjność, wybranych, specjalnych wydań gazety "MIASTO" podnoszą wydawnictwa okazjonalne. W okresie świątecznym do gazety dołączane są w formie prezentu dla Czytelników (w cenie gazety), atrakcyjnie wydane dodatki np. "Śpiewniki Kolęd", "Opowieść Wigilijna", a pod koniec każdego roku kalendarz z imionami.

Takie produkty dają naszym Reklamodawcom możliwość zamieszczenia reklamy bądź życzeń w wydawnictwach, które pozostają w użyciu Czytelników przez dłuższy okres czasu.

Nasza oferta dotyczy nie tylko gazety "MIASTO", ale również gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie produkcji telewizyjnej, reklamowej, promocyjnej.

Proponujemy reklamę na billboardach w Koszalinie, które są  najbardziej popularnym  nośnikiem  reklamy.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz  przygotujemy atrakcyjne pakiety cenowe, dobrane do Państwa indywidualnych potrzeb.

siatka modułowa reklam i ogłoszeń do pobrania
Cennik reklam i ogłoszeń Tygodnika MIASTO

Kontakt:
Dział Reklamy

Ewa Langner
tel. 94 720 23 06
Agnieszka Szkapicz
tel. 94 720 24 11

Biuro ogłoszeń

CZYNNE:

Poniedziałek - piątek

ul. Krzyżanowskiego 4, 75-328 Koszalin

tel. 94 720 24 10, fax. 94 720 24 00

Ogłoszenie drobne do 15 słów tylko 10 zł brutto.

Powyżej 15 słów - 15 zł brutto.

Ogłoszenia można nadać:
- osobiście
Koszalin, ul. Krzyżanowskiego 4
- przez internet

Ostateczna interpretacja warunków promocji należy do Wydawcy.

Ogłoszenia drobne będą się również ukazywać na naszej stronie internetowej przez tydzień.

Dostępne rubryki ogłoszeń drobnych:

AUTO - MOTO - SPRZEDAŻ;

kontakt:

tel. 94 720 24 10

Prenumerata

Zaprenumeruj Tygodnik Koszaliński "MIASTO"

Cena prenumeraty miesięcznej jest dużo niższa niż koszt zakupu w kiosku.
Koszt zakupu w kiosku to:
Koszt jednego egzemplarza gazety w prenumeracie to:

Formy prenumeraty

Prenumerata Redakcyjna – zamawiając roczną prenumeratę „Miasto Tygodnik Koszaliński”, otrzymujesz naszą gazetę do domu lub firmy.
Jakie korzyści daje prenumerata?
– gwarancja stałej ceny
– bezpłatna poranna dostawa do Twojego domu lub firmy
– konkursy i promocje dla prenumeratorów

Zamówienie do pobrania Prenumerata

Wypełnione i podpisane zamówienie prosimy dostarczyć do naszej redakcji w Koszalinie przy ul. Krzyżanowskiego 4, lub przesłać na fax. 94 720 24 00, albo elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegółowe informacje odnośnie prenumeraty można uzyskać pod numerem telefonu
94 720 24 10,
94 720 24 11,
94 720 23 06.

Prenumerata realizowana przez „RUCH”: Zamówienia na prenumeratę w wersji papierowej można składać bezpośrednio na stronie: www.prenumerata.ruch.com.pl. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e–mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktując się z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem: 801 800 803 lub 22 717 59 59 – czynne w godzinach 7.00 – 18.00. Koszt połączenia wg taryfy operatora.

Zapraszamy do zamówienia prenumeraty i życzymy przyjemnej lektury

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00
tel. 94 720 24 10, 94 720 23 06,