Miasto - Tygodnik Koszaliński

Zmiany w statutach Rad Osiedlowych

Komisja Spraw Statutowych Rad Osiedli, Spraw Obywatelskich i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miejskiej w Koszalinie rozpoczęła w październiku 2011 r. prace nad zmianami statutów Rad Osiedli oraz ordynacji wyborczej do Rad Osiedli.

 

Propozycje zmian wynikają z wniosków zgłaszanych przez przedstawicieli Rad Osiedli oraz mają na celu uaktualnienie oraz doprecyzowanie niektórych aktów prawnych.

 

Prezydent Piotr Jedliński zwraca się do mieszkańców Koszalina z prośbą, aby zapoznali się z proponowanymi zmianami i wzięli udział w konsultacjach społecznych na ten temat.

Swoje uwagi można przekazać osobiście do Biura Rady Miejskiej (Urząd Miejski, Rynek Staromiejski 6-7, pokój 211 w godzinach pracy Urzędu Miejskiego). Natomiast od 14 czerwca  uwagi będzie można również nanosić w formie elektronicznej przy pomocy specjalnego formularza umieszczonego na stronie internetowej BIP Koszalin (http://bip.koszalin.pl/?a=16534). Już teraz na stronie BIP (http://bip.koszalin.pl/?c=2103 ) można znaleźć niezbędne do konsultacji informacje. Są one również dostępne w zakładce "aktualności" na stronie www.koszalin.pl.

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Oglądasz teraz: Zmiany w statutach Rad Osiedlowych