Unitral w egzotycznej odsłonie

Unitral w egzotycznej odsłonie :: Fot. Mariusz Czajkowski

Polinezyjski sen i czar orientu tuż na wyciągnięcie ręki. Po trzech latach, kosztem 25 mln zł mieleński ośrodek Unitral powiększył się o nową część hotelową i kompleks Wellness and SPA.

Na uroczystym otwarciu nie zabrakło władz Koszalina i przedstawicieli firm, które budowały i wyposażały obiekt.

Goście podziwiali gabinety, w których odbywały się pokazy zabiegów, takich jak masaż głowy ciepłym olejem, masaż tajski stóp, kąpiele solankowe. Mogli wejść do groty solnej i gabinetu do aromaterapii. Zajrzeli też do saun i pomieszczeń z komorą do krioterapii. Wszystkie pomieszczenia przyciągają ciszą, przyćmionym światłem i wspaniałymi zapachami.

SPA zaprojektowane jest w klimacie Morza Martwego. Nasolenie w głównym basenie wynosi 15 proc., co sprawia, że ciało unosi się na wodzie, tak, jak na Morzu Martwym. Na basenie goście obejrzeli pokaz kostiumów kąpielowych.

Więcej przeczytasz na 16 stronie Tygodnika "Miasto"